Про нас PDF

Меблі, штучний камінь, більярдні столи - студія KWALITA

Ми

Ми - це команда професіоналів, які із оптимізмом дивляться вперед. Наші знання та досвід втілять усі Ваші побажання та мрії. Ми відслідковуємо новітні тенденції та завжди готові зробити щось нове та нестандартне...

 

Виготовляємо

Ми виготовляємо:

1. Корпусні меблі будь-якої складності
2. Вироби із штучного каменю Samsung Staron, DuPont Corian, DuPont Montelli
3. Більярдні столи всіх типів та розмірів


Наша справа

Наша справа – це втілення ваших мрій, ідей в дійсності, це продовження вашого задуму в реальність. Ми хочемо, щоб кінцевий результат відтворював харизму вашої особистості. Ми працюємо на вищому рівні, адже розуміємо, що зовнішній комфорт житла чи  офісу має велике значення і від нього залежить комфорт та гармонія душі.

 

Наші послуги

1. Виїзд до замовника
Ми здійснюємо виїзд до замовника у зручний для нього час. Для цього необхідно зв'язатись із нами (Контакти), повідомити свою адресу та домовитись про зустріч. При зустрічі ми здійснюємо заміри приміщення, уважно вислуховуємо побажання та смаки клієнта, а також попередньо обговорюємо майбутній проект. Бажання клієнта - закон!

2. Поради дизайнера
Ми надаємо послуги дизайнера з інтер'єру меблів та штучного каменю. Наші кваліфіковані дизайнери вміють прислухатись до побажань замовника. Вони допоможуть якнайкраще поєднати меблі, вироби із штучного каменю чи більярдний стіл із інтер'єром Вашого приміщення. Маючи дуже великий досвід та чудове відчуття прекрасного наші спеціалісти ідеально облаштують Ваше приміщення, вигравши максимум місця у кімнаті. Корисні поради наших фахівців дозволять Вам раціонально використати час та гроші.

3. Проектування 3D проекту
Після отримання розмірів приміщення ми здійснюємо проектування проекту у 3D форматі. Ви матимете змогу побачити вигляд Вашого приміщення із майбутнім втіленим проектом. Під час розгляду 3D проекту Ви можете вносити свої зауваження та побажання, змінюючи проект на ще кращий. Ми використовуємо найсучасніші засоби 3D моделювання, а саме програму "PRO 100".

4. Виготовлення проекту
Після остаточного узгодження ціни та дизайну проекту із замовником ми в найкоротші терміни здійснюємо його виготовлення. Перед тим, як доставити проект до Вас, ми його збираємо, все детально перевіряємо та регулюємо. І тільки після цього доставляємо до Вас та проводимо монтаж. При необхідності здійснюємо демонтаж.

 

Якщо Вас щось зацікавило, чи у Вас з'явились якісь запитання, зателефонуйте нам чи надішліть листа (Контакти) і ми із радістю Вам допоможемо та проконсультуємо.

 
Templates by pvstudio.if.ua