DuPont Corian
Історія винаходу штучного каменю DuPont Corian PDF Друк

У 1966 році DuPont вперше представляє CORIAN на виставці в Х'юстоні. У палітрі були представлені 4 кольори - Olive Mist, Autumn Gold, Cameo White і Dawn Beige. Два останніх кольори по сьогоднішній день є найбільш популярними колборами штучного Каменю DuPont Corian (Коріан).

 

Детальніше...
 
Палітра кольорів штучного каменю DuPont Corian PDF Друк

DuPont виробляє штучний камінь Corian в такому розмаїтті кольорів, яке задовольняє найбільш вимогливий смак. Різноманітна колірна гамма штучного каменю Corian, яка нараховує більше сотні кольрів, дозволяє поєднувати Corian з різними матеріалами і створювати неповторні композиції інтер'єрів в будь-якому стилі, комбінуючи з іншими матеріалами - деревом, керамікою, каменем, нержавіючою сталлю.

Детальніше...
 
Правила догляду за виробами зі штучного каменю DuPont Corian PDF Друк

Штучний камінь вимагає мінімум догляду для підтримки своєї первозданної краси. При належному догляді штучний камінь з плином часу залишається таким же гарним і практичним, як і на початку. Хоча штучний камінь досить міцний матеріал, однак сильний удар важким або гострим предметом може його пошкодити, залишивши на виробі сліди.

Детальніше...
 
Екологічність штучного каменю DuPont Corian PDF Друк

До складу штучного каменю DuPont Corian входять: трігідрат алюмінію - білий порошок, на основі якого виготовляється зубна паста, акрилова смола,та який активно використовується в стоматології під час встановлення пломб, а також харчові пігменти, які є абсолютно нешкідливі для людини. Поверхня з Corian не виділяє ніяких запахів.

Детальніше...
 
Технічні характеристики штучного каменю DuPont Corian PDF Друк

Створюючи штучний камінь CORIAN, компанія DuPont прагнула створити матеріал, який служив би ідеальною поверхнею. Працюючи над створенням матеріалу, компанія враховувала переваги натурального каменю, намагаючись при цьому виключити всі його недоліки: природні тріщини, велику ймовірність радіаційного фону, нерівномірність кольору і фактури.

Детальніше...
 
Переваги штучного каменю DuPont Corian PDF Друк

На відміну від натурального каменю пошкоджену поверхню з DuPont ™ CORIAN ® легко відреставрувати і відновлена поверхня не буде відрізняються від первісної ні за зовнішнім виглядом, ні за властивостями. Компанія DuPont ™ надає 10-річну гарантію на матеріал, в усьому світі існує величезна кількість інтер'єрів з CORIAN ®, яким більше 25 років, і вони виглядають як нові.

Детальніше...
 
Загальні відомості про штучний камінь DuPont Corian PDF Друк

Штучний камінь Corian (Коріан) - неперевершений інтер'єрний матеріал. Кожний виріб з нього унікальний, щоденне використання - задоволення. Шовковистий, гладкий, безшовний візуально і на дотик, Corian (Коріан) ось вже більше 40 років дарує сотням тисяч людей в світі комфорт, стиль і витонченість.

 

Детальніше...
 
Templates by pvstudio.if.ua