Головна Штучний камінь DuPont Corian Загальні відомості про штучний камінь DuPont Corian
Загальні відомості про штучний камінь DuPont Corian PDF Друк

Штучний камінь Corian (Коріан) - неперевершений інтер'єрний матеріал. Кожний виріб з нього унікальний, щоденне використання - задоволення. Шовковистий, гладкий, безшовний візуально і на дотик, Corian (Коріан) ось вже більше 40 років дарує сотням тисяч людей в світі комфорт, стиль і витонченість.

 

 

Штучний камінь Corian (Коріан) - це оригінальний твердий матеріал для робочих поверхонь, який був винайдений фірмою Дюпон (DuPont) в середині 60-х років. Гарний, міцний, дуже модний і практичний, Corian створив новий стандарт в оздобленні високого класу.

 

Сьогодні він широко використовується для оздоблення ванних кімнат і кухонь, підвіконь, стін, меблів та освітлювальної арматури. Широко застосовується в житловому сегменті ринку, цей матеріал швидко завоював популярність і в комерційному сегменті ринку, він використовується  в медичних установах, готелях, ресторанах швидкого обслуговування, магазинах, банках, і салонах краси.

 

Штучний камінь Corian (Коріан) - це непористий матеріал, що робить його стійким до плями і бактерій, він дуже міцний і довговічний. Дюпон надає 10-річну гарантію на вироби штучного каменю Corian. При випадковому пошкодженні Corian легко оновлюється - пошкодження від вогню, плями і подряпини можливо прибрати побутовими засобами, повертаючи йому первісну красу.

 

Штучний камінь Corian (Коріан) може легко оброблятися, шліфувати або полірувати. Все це створює багатий вибір зовнішнього вигляду. Його також можна піддавати термоформуванню при нагріванні до певної температури. Така здатність до обробки дозволяє Corian приймати найрізноманітніші, часом химерні, декоративні форми.

 
Templates by pvstudio.if.ua