Головна Штучний камінь DuPont Corian Переваги штучного каменю DuPont Corian
Переваги штучного каменю DuPont Corian PDF Друк

На відміну від натурального каменю пошкоджену поверхню з DuPont ™ CORIAN ® легко відреставрувати і відновлена поверхня не буде відрізняються від первісної ні за зовнішнім виглядом, ні за властивостями. Компанія DuPont ™ надає 10-річну гарантію на матеріал, в усьому світі існує величезна кількість інтер'єрів з CORIAN ®, яким більше 25 років, і вони виглядають як нові.

 

Створюючи CORIAN ®, компанія DuPont ™ прагнула створити матеріал, який служив би ідеальною поверхнею. Працюючи над створенням матеріалу, компанія враховувала переваги натурального каменю (в основному це міцність, довговічність і краса), намагаючись при це виключити всі його недоліки: природні тріщини, в які забивається пил і бруд, велика ймовірність радіаційного фону, непостійність кольору і фактури та неможливість відремонтувати пошкоджену поверхню. До того ж натуральний камінь холодний на дотик, що не особливо подобається в умовах нашого клімату, коли не вистачає сонця і тепла. На сьогоднішній день CORIAN ® приносить у Ваш інтер'єр не тільки стиль і красу, але й полегшує Ваше життя.

 

Штучний камінь твердий і міцний
Натуральні мінерали, що входять до складу матеріалу роблять CORIAN ® твердим і дуже стійким до ударів та ушкоджень. Це стає особливо актуальним при використанні CORIAN ® в інтер'єрах з великою прохідністю людей. Базова товщина листа DuPont ™ Сorian ® 12.3 мм. Вона є рекомендованою для будь-якої горизонтальній поверхні, так як підвищує її якість у порівнянні з використанням 3 мм, 6 мм та 9 мм матеріалів з точки зору твердості, міцності і довговічності.

 

Штучний камінь не пористий
В структурі матеріалу DuPont ™ Сorian ® відсутні пори і тріщини, тому він виключно стійок до різних забруднень та виникненню плям внаслідок контакту з побутовими рідинами (наприклад, кетчуп, оцет, лимонний сік, каву, вино та ін). Однорідність структури DuPont ™ Сorian ® особливо важлива при використанні його у вологому і агресивному середовищі з перепадом температур, якою є, наприклад, ванна кімната або басейн. Волога та рідина не вбираються поверхнею, перешкоджаючи, таким чином, виникненню грибка, мікробів, плісняви і запахів.

 

Відсутність швів та стиків
Сorian ® виготовляється у вигляді листів, потім з'єднується особливим надміцним клеєм. У таких сполуках відсутні видимі шви і стики, тому створюється враження, що весь об'ємний предмет представляє собою моноліт. Архітектори та дизайнери отримують унікальну можливість не обмежувати себе в розмірах і формах. Крім того, безшовна поверхня з CORIAN ® є більш гігієнічною, так як виключені характерні місця забруднення, якими зазвичай бувають шви і стики.

 

Необмежені можливості дизайну
CORIAN ® може легко оброблятися, шліфуватися або поліруватися. Все це створює багатий вибір зовнішнього вигляду поверхні. CORIAN ® - дуже пластичний матеріал. За допомогою спеціальної технології термоформоформінгу виробу з CORIAN ® можна надати найрізноманітніші, часом химерні, декоративні форми.

 

Штучний камінь виготовляється в широкій колірній гамі
Одне з безперечних переваг CORIAN ® - це широка колірна гама. Використовуючи прогнози професійних колористів DuPont ™ виробляє CORIAN ® в такому розмаїтті кольорів, яке задовольняє найбільш вимогливих смак. Колірна гамма складається чистих кольорів, які з ніколи не виходять з моди і різних варіацій на тему натурального каменю, та сміливих колірних композицій сучасного дизайну. Найширша колірна гамма CORIAN ® (більше 100 кольорів) дозволяє поєднувати його з різними матеріалами та створювати неповторні композиції інтер`єрів в будь-якому стилі, комбінуючи CORIAN ®, якщо необхідно, з іншими матеріалами: деревом, керамікою, каменем, нержавіючої сталлю.
На додачу до цієї багатої кольорової палітри CORIAN ®, DuPont ™ пропонує і спеціальні ексклюзивні кольори для особливих комерційних проектів. Вони можуть бути розроблені на замовлення і в точності відповідати "фірмовим", або корпоративному кольору компанії, підкреслюючи її імідж.

 

Штучний камінь довговічний
На відміну від натурального каменю пошкоджену поверхню з DuPont ™ CORIAN ® легко відреставрувати і відновлена поверхня буде не відрізняються від первісної ні за зовнішнім виглядом, ні за властивостями. Компанія DuPont ™ надає 10-річну гарантію на матеріал, але в усьому світі існує величезна кількість інтер`єрів з CORIAN ®, яким більше 25 років, і вони виглядають як нові.

 

Гігієнічність і легкість в догляді
Однорідність структури, а також відсутність швів та стиків роблять поверхню з DuPont ™ CORIAN ® гігієнічною і легкою при догляді. В силу своїх унікальних гігієнічних властивостей CORIAN ® знаходить широке застосування в інтер'єрах медичних установ. Простота догляду по достоїнству оцінена і в побутовому застосуванні.

 

Штучний камінь екологічний
Високі екологічні стандарти витримуються компанією DuPont ™ починаючи з сировини, яка використовується, процесу виробництва і закінчуючи переробкою відходів. До складу матеріалу DuPont ™ CORIAN ® входить трігідрат алюмінію - білий порошок, на основі якого виготовляється зубна паста; акрилова смола, та який активно використовується в стоматологічній практиці під час встановлення пломб, а також харчові пігменти, які абсолютно нешкідливі для людини. Поверхня з CORIAN ® не виділяє ніякі запахи, не кажучи вже про радіаційний фон.

 
Templates by pvstudio.if.ua