Головна Штучний камінь DuPont Corian Екологічність штучного каменю DuPont Corian
Екологічність штучного каменю DuPont Corian PDF Друк

До складу штучного каменю DuPont Corian входять: трігідрат алюмінію - білий порошок, на основі якого виготовляється зубна паста, акрилова смола,та який активно використовується в стоматології під час встановлення пломб, а також харчові пігменти, які є абсолютно нешкідливі для людини. Поверхня з Corian не виділяє ніяких запахів.

 

 

До складу штучного каменю DuPont Corian входять: трігідрат алюмінію - білий порошок, на основі якого виготовляється зубна паста, акрилова смола, активно використовується в стоматології під час встановлення пломб, а також харчові пігменти, які є абсолютно нешкідливі для людини. Поверхня з Corian не виділяє ніяких запахів.

 

В процесі виробництва листів Corian виникають дрібні відходи та обрізки, які використовуються для виробництва  дверних ручок та інших аксесуарів. Зовсім дрібні відходи використовуються в якості фільтруючого матеріалу в інших виробничих процесах.

 

Подрібнені відходи Corian використовуються в якості інгредієнтів при створенні спеціальних поживних грунтів для вирощування кімнатних і сільськогосподарських рослин.

 
Templates by pvstudio.if.ua