Головна Штучний камінь DuPont Corian Правила догляду за виробами зі штучного каменю DuPont Corian
Правила догляду за виробами зі штучного каменю DuPont Corian PDF Друк

Штучний камінь вимагає мінімум догляду для підтримки своєї первозданної краси. При належному догляді штучний камінь з плином часу залишається таким же гарним і практичним, як і на початку. Хоча штучний камінь досить міцний матеріал, однак сильний удар важким або гострим предметом може його пошкодити, залишивши на виробі сліди.

 

Усунення забруднень поверхні штучного каменю
При звичайних забрудненнях достатньо промити поверхню мильним засобом з водою і губкою. Для того, щоб видалити важко складні плями використовують різні способи в залежності від виду поверхні штучного каменю:
1.    Матова
2.    Напівглянцева
3.    Глянцева

 

Вироби зі штучного каменю з матовою поверхнею
•    розводи від води протирають вологою ганчіркою
•    невеликі плями відмивають мильної водою або миючими засобами на основі аміаку
•    для видалення складних плям використовують абразивні порошки для чищення
•    для додання блиску просто протріть губкою поверхню легкими круговими рухами.
•    для дезінфекції періодично мийте поверхню розчином побутової хлорки (1 частина води і 1 частина хлорки).

 

Вироби зі штучного каменю з напівглянцевою поверхнею
•    щоб видалити складні плями використовуйте неабразивну хлорну пасту для чищення.
•    плями видаляються легкими круговими рухами.
•    якщо Ви хотіли б покращити блиск і колір, використовуйте неабразивну поліруючу пасту і на закінчення процедури протріть поверхню паперовим рушником або ганчіркою.

 

Вироби зі штучного каменю з глянцевою поверхнею
•    використовуйте ту ж процедуру, що й на напівглянцевій поверхні, але замість абразивної використовуйте просту губку
•    можна також використовувати поліруючу суміш для видалення плям за допомогою м'якої ганчірки легкими круговими рухами, в цьому випадку може виникнути необхідність полірування всього вироби для відновлення однорідної поверхні.
•    у випадку серйозного пошкодження поверхні - дивіться розділ інструкції, пов'язаний з ремонтом

 

Чистка раковин і умивальників зі штучного каменю
Всі раковини та умивальники зі штучного каменю мають матову поверхню.
•    періодично для очищення раковин і умивальником використовуйте розчин води з хлоркою, для цього заповніть раковину розчином на одну чверть, дайте постояти 15 хвилин, потім промийте та протріть її насухо.
•    якщо внутрішня поверхня умивальники покрилася твердим нальотом, то заповніть її на ніч розчином хлорки або порошку для біологічної очистки.
•    наліт від жорсткої води на поверхні штучного каменю можна легко видалити призначеними для цього засобами, застосованими згідно з інструкцією виробника.

 

Видалення подряпин на поверхнях зі штучного каменю
Прекрасною якістю штучного каменю є те, що його можна відремонтувати у разі пошкодження. У таких випадках краще всього звертатися до Вашого постачальника штучного каменю.

 

Ремонт виробів зі штучного каменю
Штучний камінь це однорідний і міцний матеріал, стійкий до різних видів впливів. Якщо ви випадково пошкодили поверхню Вашого виробу зі штучного каменю, не засмучуйтесь, його можна відреставрувати. Зверніться до продавця, монтажника або виробника штучного каменю.

 

Вплив високих температур на вироби зі штучного каменю
Штучний камінь більш стійкий до підвищених температур, ніж звичайні матеріали. Тим не менш, не ставте на вироби з каменю каструлі і сковороди, зняті безпосередньо з плити або вийняти з духовки, а також електричні нагрівальні прилади. Завжди використовуйте захисні підкладки або підставки з гумовими ніжками для гарячих каструль або електричних нагрівальних приладів. Для того, щоб не пошкодити виріб зі штучного каменю в результаті сильного перепаду температур, перед тим як злити окріп в раковину рекомендується включити спочатку холодну воду.
Додаткові заходи безпеки при експлуатації виробів зі штучного каменю

Хімічний вплив.
Штучний камінь є стійким до впливу агресивних хімічних речовин, але все ж таки не слід піддавати Ваш виріб з штучного каменю їх впливу. Якщо такі речовини, як розчинники фарб, речовини для чищення металу і печей, речовини містять хлорний метілен, ацетон, кислоти потрапили на поверхню Вашого виробу зі штучного каменю, то терміново змийте їх великою кількістю води з милом.

Механічний вплив.
Хоча штучний камінь досить міцний матеріал, однак сильний удар важким або гострим предметом може його пошкодити, залишивши на виробі сліди. Ми не рекомендуємо різати продукти безпосередньо на поверхні виробу зі штучного каменю, для різання продуктів краще застосовувати обробні дошки.

 
Templates by pvstudio.if.ua