Головна Штучний камінь DuPont Corian Історія винаходу штучного каменю DuPont Corian
Історія винаходу штучного каменю DuPont Corian PDF Друк

У 1966 році DuPont вперше представляє CORIAN на виставці в Х'юстоні. У палітрі були представлені 4 кольори - Olive Mist, Autumn Gold, Cameo White і Dawn Beige. Два останніх кольори по сьогоднішній день є найбільш популярними колборами штучного Каменю DuPont Corian (Коріан).

 

 

Спочатку штучний камінь Коріан використовувався для інтер'єру ванних кімнат. Дуже швидко CORIAN знаходить все нові сфери застосування своїх чудових властивостей, а саме - в кухонних стільницях. Компанія DuPont продовжує вдосконалювати технічні, експлуатаційні та естетичні характеристики штучного каменю Коріан. Це стосується розмірів листів, комп'ютерного контролю кольору. Компанія починає випуск перших раковин і кухонних мийок зі штучного каменю Коріан. Розробляються нові технології обробки, такі як фрезерування, шліфування і термоформінг. Термоформінг - одне з найбільш важливих переваг штучного каменю, що дозволяє створювати вироби будь-якої форми.

 

Починаючи з 90-х років штучний камінь Коріан все частіше використовується для виготовлення підвіконників , меблів і навіть світильників. З Коріан роблять барні стійки , поруччя, колони. Його застосовують для облицювання стін.

 

Сьогодні, через більш ніж 35 років після його винаходу, штучний камінь Коріан продовжує свій рух вперед в інтер'єрах приватних будинків, офісів, банків, ресторанів, шкіл.
Термін служби зі штучного каменю Коріан безмежний!

 

Штучний камінь Коріан (CORIAN) - це дуже довговічний матеріал. Сьогодні вже можна зустріти інтер'єри з CORIAN яким по 20-25 років. І вони виглядають як нові. Це підтверджує дуже високу міцність матеріалу. Компанія DuPont ™ постійно контролює якість виробів з CORIAN ®. CORIAN ® обробляють тільки ті компанії, працівники яких пройшли навчання в компанії DuPont ™.

 
Templates by pvstudio.if.ua