DuPont Montelli
Правила догляду за виробами зі штучного каменю DuPont Montelli PDF Друк

Montelli за своєю природою - поновлюваний матеріал, оскільки він має суцільну структуру і однорідність кольору по всій товщині. Більшість ушкоджень, в тому числі наслідки сильних ударів, впливу високої температури або хімікатів, як правило, можна усунути на місці, вiдновивши первісну гладку та гігієнічну тверду поверхню.

Детальніше...
 
Технічні характеристики штучного каменю DuPont Montelli PDF Друк

Штучний камінь DuPont Montelli - непористий матеріал, що робить його виключно стійким до різних забруднень і бактерій. Будучи твердим і однорідним, він дуже міцний і довговічний. Штучний камінь Montelli легко відновлюється, відреставрована поверхня не відрізняється від первісної завдяки безшовному склеюванню.

Детальніше...
 
Палітра кольорів штучного каменю DuPont Montelli PDF Друк

Штучний камінь DuPont Montelli (Монтеллі) не є гнучким, на відміну від інших різновидів акрилового каміння, але він так само широко використовується в інтер'єрах кухонь та ванних кімнат, а також служить гарним матеріалом для виготовлення підвіконь та інших предметів інтер'єру.

Детальніше...
 
Переваги штучного каменю DuPont Montelli PDF Друк

Штучний камінь DuPont Montelli - твердий і однорідний матеріал, він дуже міцний і довговічним. Пошкодження матеріалу як правило поверхневе, легко піддається відновленню. На відміну від натурального каменю пошкоджену поверхню зі штучного каменю Montelli легко відреставрувати, при цьому відновлена поверхня не буде відрізнятися від первісної ні за зовнішнім виглядом, ні за властивостями.

Детальніше...
 
Загальні відомості про штучний камінь DuPont Montelli PDF Друк

Штучний камінь DuPont Montelli - композитний матеріал, широко застосовується для інтер'єрів ванних кімнат, виготовлення кухонних стільниць, підвіконь, меблів, облицювання стін. Montelli також використовується в медичних закладах, готелях, ресторанах, оздобленні магазинів, офісів і салонів краси.

Детальніше...
 


Templates by pvstudio.if.ua