Головна Штучний камінь DuPont Montelli Загальні відомості про штучний камінь DuPont Montelli
Загальні відомості про штучний камінь DuPont Montelli PDF Друк

Штучний камінь DuPont Montelli - композитний матеріал, широко застосовується для інтер'єрів ванних кімнат, виготовлення кухонних стільниць, підвіконь, меблів, облицювання стін. Montelli також використовується в медичних закладах, готелях, ресторанах, оздобленні магазинів, офісів і салонів краси.

 

DuPont Montelli - непористий матеріал, що робить його виключно стійким до різних забруднень і бактерій. Будучи твердим і однорідним, він дуже міцний і довговічний. Матеріал легко відновлюється, відреставрована поверхня не відрізняються від первісної, завдяки безшовному склеювання. А широка колірна гамма (73 кольори) дозволяє поєднувати його з різними матеріалами, створюючи неповторні композиції інтер'єрів в будь-якому стилі.

 

Поверхня з матеріалу DuPont Montelli зберігає чудовий вид на довгі роки. Догляд за поверхнею не представляє ніяких труднощів. Можливі плями легко видалити звичайними миючими засобами, для глянцевих і напівглянцевих поверхонь рекомендується використовувати неабразивні пасти, а для матових можна використовувати абразивні порошки.

 

Штучний камінь DuPont Montelli (Монтеллі) винайдений в 1995 році. Монтеллі багато в чому схожий на Коріан, він також непористий, безшовно склеюється, але має більш низьку ціну.

 
Templates by pvstudio.if.ua