Головна Штучний камінь DuPont Montelli Переваги штучного каменю DuPont Montelli
Переваги штучного каменю DuPont Montelli PDF Друк

Штучний камінь DuPont Montelli - твердий і однорідний матеріал, він дуже міцний і довговічним. Пошкодження матеріалу як правило поверхневе, легко піддається відновленню. На відміну від натурального каменю пошкоджену поверхню зі штучного каменю Montelli легко відреставрувати, при цьому відновлена поверхня не буде відрізнятися від первісної ні за зовнішнім виглядом, ні за властивостями.

 

Поверхня з матеріалу DuPont Montelli зберігає чудовий вигляд на довгі роки. Доглядати за поверхнею зовсім не важко. Можливі плями легко видалити звичайним миючим засобом, для глянцевих і напівглянцевих поверхонь рекомендується використовувати неабразивні пасти для чищення, а для матових можна використовувати абразивні порошки для чищення.

 

Удароміцність штучного каменю Montelli
Має високу удароміцність, не має тріщин і сколів. Який утворюється у вигляді листів, Montelli виготовляється  у вигляді листів, потім з'єднується особливим надміцним клеєм. У таких сполуках відсутні видимі шви і стики, тому створюється враження, що весь об'ємний предмет представляє собою моноліт. Архітектори та дизайнери отримують унікальну можливість не обмежувати себе в розмірах і формах.

 

Твердість і масивність штучного каменю
Поверхня є конструктивно несучою, такою, що не вимагає суцільної підкладки. У структурі штучного каменю Montelli відсутні пори і тріщини, тому він виключно стійок до різних забруднень і утворення плям внаслідок контакту з побутовими рідинами.

 

Термостійкість штучного каменю
Штучний камінь Montelli має високу термостійкість. Однорідність структури Montelli особливо важлива при використанні його у вологому і агресивному середовищі з перепадом температур, якою є, наприклад, ванна кімната або басейн. Волога та рідина не поглинаються поверхнею, що запобігає появі грибка, мікробів, плісняви і запахів.

 

 

Ремонтопридатність штучного каменю
Пошкодження матеріалу, як правило, поверхневе, легко піддається відновленню. На відміну від натурального каменю пошкоджену поверхню зі штучного каменю Montelli легко відреставрувати, при цьому відновлена поверхня не буде відрізнятися від первісної ні за зовнішнім виглядом, ні за властивостями.

 

Додаткові можливості дизайну
Штучний камінь Montelli має широку кольорову гаму, яка нараховує понад сімдесят кольорів. Камінь дуже довговічний, виробник дає десятирічну гарантію. Штучний камінь Montelli піддається будь-якій механічній обробці, інкрустації, піскоструминній обробці, відкриваючи тим самим необмежені можливості дизайну та оформлення.

 
Templates by pvstudio.if.ua