Головна Штучний камінь Samsung Staron Загальні відомості про штучний камінь Samsung Staron
Загальні відомості про штучний камінь Samsung Staron PDF Друк

Штучний камінь Samsung Staron (Старон) - це сучасний матеріал, що складається з акрилових смол з додаванням пігментів і натуральних мінералів. Це поєднання складових дозволяє використовувати даний матеріал в багатьох сферах діяльності. Штучний камінь Staron (Старон) відноситься до сімейства Acrylic Solid Surface. Сьогодні він широко використовується для обробки ванних кімнат і кухонь, виготовлення стільниць і підвіконників.


Широко застосовуючись в житловому сегменті ринку, штучний камінь Staron (Старон) швидко завоював популярність і в комерційному сегменті ринку, в який входить використання в приватних медичних установах, готелях, ресторанах швидкого обслуговування, обробці магазинів, банків, і салонів краси, що постійно розширюється.

Технологія обробки штучного каменю Staron (Старон) добре відома всім будівельникам і виробникам меблів. Здатність STARON приймати абсолютно різні форми при нагріві, відкриває величезні можливості для найсміливіших ідей. Жоден з природних матеріалів не поєднує в собі такої кількості достоїнств одночасно, як Staron (Старон). Завдяки своїй непористій структурі Staron - екологічно чистий матеріал, не вбирає жиру і вологу, не виділяє шкідливих речовин, і до того ж Staron не проникний для грибків і бактерій.

Штучний камінь Samsung Staron (Старон) легко чиститься звичайним мильним розчином, а в разі сильного забруднення досить протерти поверхню миючою пастою без абразивних речовин. А якщо якимсь чином Staron буде все-таки пошкоджений, його поверхня легко відновлюється до свого первинного вигляду.

Штучний камінь STARON приймає температуру навколишнього середовища.

Більше 120 відтінків в колекції Staron допоможуть зробити інтер'єр барвистим і неповторним. Безшовне з'єднання дозволяє створювати поверхні будь-яких форм, а також дає можливість поєднувати декілька кольорів Staron в одному виробі, що особливо важливе при використанні як поверхні для стільниць, підвіконників, барних або адміністративних стійок, стінних покриттів. Завдяки Staron (Старон) ваша кухня або ванна набуде вишуканого і сучасного стилю.

Відносно невисока ціна і екологічна безпека штучного каменя Samsung Staron (Старон) дозволили йому зайняти позиції, що лідерують, в США, Японії, Европі, країнах СНД і завойовує популярність і нашій країні.

Виробництво матеріалу

Структура штучного каменю Samsung Staron® є композитним матеріалом. Досить таки складний склад, включає різні природні мінерали і акрилову смолу, а також кольорові пігменти.

Процес виробництва штучного каменя виглядає дуже просто. Кольоровий пігмент змішують з двома третинами тригідрата алюмінію (мінеральний наповнювач) і додають одну третину акрилової смоли. Отриману в результаті суміш відправляють на стрічку транспортування, де вона остиває. Потім нарізаються листи заданого розміру. З першого погляду,  нічого складного, але на практиці виготовлення штучного каменю — це високотехнологічний, трудомісткий і складний процес.

Виробництво штучного каменю, відбувається за спеціальною технологією: у спеціальному вакуумному міксері перемішують в потрібних пропорціях наповнювачі: смолу і барвник до отримання однорідної в'язкої маси. Потім отриману суміш заливають в спеціальні форми, в яких остигає і формується твердий матеріал.

 
Templates by pvstudio.if.ua