Головна Штучний камінь Samsung Staron Сфера застосування штучного каменю Samsung Staron
Сфера застосування штучного каменю Samsung Staron PDF Друк

STARON® — штучний камінь

Компанія SAMSUNG Cheil Industries Inc., підрозділ південнокорейської корпорації SAMSUNG, представляє новий оздоблювальний матеріал Staron®. Цей матеріал відноситься до групи ACRYLIC SOLID SURFACE, відомої в Україні під спільною назвою «Штучний камінь».Штучний камінь STARON® — це непористий однорідний матеріал, що піддається відновленню, склеюванню та не залишає після з’єднання швів. STARON® виглядає як продукт мінерального походження, приємний на дотик і дуже елегантний. Матеріал довговічний, придатний для тривалого використання і легко чиститься.

Дані характеристики дозволяють використовувати широкий вибір дизайнерських рішень, що робить матеріал ідеальним для функціонального застосування і художнього оздоблення внутрішніх інтер'єрів — кухонь, ванних кімнат і будь-яких інших приміщень та виробів. Особливі характеристики матеріалу роблять його придатним для використання і в оформленні інтер'єрів.

Відмітні особливості STARON®:
•    вологонепроникність;
•    стійкість до дії побутових хімікатів і киплячої води;
•    опір ударному навантаженню;
•    безшовне з'єднання;
•    здібність до високотемпературного формоутворення;
•    естетичність зовнішнього вигляду;
•    стійкість до біологічного і грибкового розкладання;
•    стійкість кольору;
•    безпека при контакті з харчовими продуктами;
•    термостійкість;
•    простота догляду  при очищенні;
•    стійкість до сигаретних припікань.

Будівельні технології у наш час, мають на увазі використання матеріалів сучасного рівня, які здатні забезпечити якість і надійність на довгі роки, а також відповідати естетичним характеристикам. Саме до таких матеріалів відноситься акриловий камінь.

Акриловий камінь — це з'єднання функціональності і краси!

Сфера його застосування, не обмежується проведенням ремонтних або будівельних робіт. Приголомшливі властивості цього матеріалу, здатні втілити в життя будь-яку дизайнерську задумку при здобленні приміщень і оформленні інтер'єру.

За довгі роки, технологія виробництва постійно удосконалювалася, але у результаті була вироблена точна послідовність процесу. Основою акрилового каменя, є натуральні мінерали, які змішують з акриловою смолою, внаслідок чого з'являється ряд характеристик для цього виду сировини.

Приємний на дотик, акриловий камінь не лише дуже міцний, але і стійкий до дії мікроорганізмів і мікробів, саме тому дуже популярні стільниці і підвіконня з даного матеріалу. Зважаючи на високий термін експлуатації, на вироби з акрилового каменю виробником дається гарантія 10 років. Колірна гамма штучного каменю, практично не має кордонів і всі ключові відтінки втілені в реальність. До того ж, гамма кольорів постійно розширюється.

З часів народження акрилового каменю, технологія його виготовлення змінилася трохи. Але, як і раніше ключовими характеристиками залишаються норми безпеки, екологічна чистота матеріалу, легкість в обробці і монтажі, ідеально гладка поверхня, абсолютно однорідний вміст. Камінь не схильний до деформації при термічній або механічній дії, в побутових умовах.

Експлуатаційні характеристики акрилового каменю, знаходяться на дуже високому рівні, особливо після створення акрилового клею. Цей клей, здатний наростити пошкоджений шматок плити, що значно заошчаджує витрати на ремонт і обслуговування акрилового каменю. Саме тому даний матеріал використовується повсюдно і продовжує набирати популярність.

 
Templates by pvstudio.if.ua