Головна Штучний камінь Samsung Staron Технічні характеристики штучного каменю Samsung Staron
Технічні характеристики штучного каменю Samsung Staron PDF Друк

Що таке акриловий камінь STARON
STARON відноситься до серії матеріалів Acrylic Solid Surface, до складу яких входять акрилові смоли, мінеральні наповнювачі і фарбувальні речовини. Матеріал проводиться у вигляді листів різних розмірів. Наповнювачі проводяться головним чином на основі тригідрата алюмінію (глинозем).


STARON представлений в двох сериях:

Стандартная серія: 3680 мм х 760 мм х 12,3 мм.
Листи STARON, що належать до стандартної серії, використовуються в горизонтальних, вертикальних поверхнях, вологих і сухих приміщеннях. Дана серія представлена багатою колірною гаммою, широким асортиментом і різноманітністю структурних малюнків.

Облицювальна серія 2500 мм х 760 мм х 6 мм.
По структурі листи з матеріалів з твердою поверхнею, що належать до облицювальної серії, ідентичні листам стандартної серії. Внаслідок своєї товщини вони використовуються у вертикальних поверхнях і не рекомендуються для горизонтального використання.

Інструкція по експлуатації:

 

  1. Не рекомендується ставити гарячі предмети безпосередньо на поверхню STARON. Обов’язково підкладайте під гарячі предмети теплозахисний килимок.
  2. Остерегайтесь дії на поверхню STARON концентрованих лугів, кислот, очисників і розчинників. При попаданні їх на поверхню, її необхідно промити мильним розчином води. Інакше повехня може бути пошкоджена.
  3. При повсякденному використанні на поверхні можуть виникнути, як і на всіх матеріалах, подряпини. Для захисту поверхні від подряпин не рекомендується використовувати поверхню STARON для нарізання продуктів, а для очищення поверхні користуватися неабразивними очистними засобами.
  4. Царапини і пилюка чіткіше помітні на поверхні з темної колірної гамми, тому вони вимагають ретельнішого догляду і уваги.
  5. Якщо все ж поверхня STARON з яких-небудь причинах пошкоджена - не засмучуйтеся ! Пошкодження можна усунути на місці, і виріб прийме первинний вигляд.
 
Templates by pvstudio.if.ua