Головна Штучний камінь Samsung Staron Властивості штучного каменю Samsung Staron®
Властивості штучного каменю Samsung Staron® PDF Друк

Переваги Staron®
Колекція штучного каменю Samsung Staron® включає різні кольорові рішення і текстури:
•    пастельні відтінки з не зернистою текстурою;
•    імітація натурального каменю з грубо-, середньо- і дрібнозернистою текстурою;
•    яскраві кольори.


Вироби з штучного каменю Staron® чудово вписуються в будь-який дизайн, тому що акриловий камінь поєднується з різними оздоблювальними матеріалами, наприклад, деревом, металом, пластиком. З врахуванням пластичності каменю Staron® для дизайнерів і архітекторів відкриваються величезні можливості в плані створення індивідуальних проектів житлових і нежитлових приміщень: штучний камінь використовують для створення меблів, кухонних стільниць, барних і адміністративних стійок.

Вироби з штучного каменю Samsung Staron® стануть справжнім порятунком для ресторанів, кафе і барів, а також для суспільних установ. Камінь володіє високою стійкістю до механічних пошкоджень, тому довго прослужить в будь-яких місцях, де щодня збирається велика кількість людей.

Staron® — безшовний моноліт
Штучний камінь Samsung Staron® виготовляється у вигляді листів оптимального формату, а після розкрою, з'єднується особливим надміцним двокомпонентним клеєм. У таких з'єднаннях відсутні видимі шви і стики, тому виріб виглядає монолітним. Дизайнери і архітектори отримують унікальну можливість не обмежувати себе в розмірах, формах і кольорі. Крім того, безшовна поверхня з Staron® є найбільш гігієнічною, оскільки немає характерних місць забруднення.

Стійка структура - Staron®
У структурі Staron® відсутні тріщини і пори, тому він стійкий до забруднень і утворення плям із-за контакту з побутовими рідинами (кетчуп, оцет, лимонний сік, кава, вино та інші).

Особливо важлива однорідність структури Staron® при використанні його у вологому і агресивному середовищі з перепадом температур атмосферного тиску, наприклад, ванна кімната, сауна або басейн. Волога і рідина не вбираються в поверхню, перешкоджаючи, таким чином, утворенню грибка, цвілі, запахів і мікробів.

Міцний - Staron®
Натуральні мінерали, що входять до складу Staron®, роблять його твердим і стійким до ударів, пошкоджень і подряпин.

Необмежені можливості дизайну Staron®
Samsung Staron® може легко оброблятися, шліфуватися або поліруватися. Все це створює багатий вибір зовнішнього вигляду поверхні. Staron® — дуже пластичний матеріал. За допомогою спеціальної технології термоформингу (нагріванню до певної температури) виробам з штучного каменю Staron® можна додати найрізноманітніші форми. А також Staron® легко поєднується з будь-якими можливими щільними матеріалами, піддається інкрустації і інтарсії.

Простота реставрації Staron®
На відміну від природного каменю пошкоджену поверхню з Staron® легко відремонтувати і відновлена поверхня не буде відрізнятись від первинної ні на вигляд, ні по властивостях!

Довговічний Staron®

Компанія Samsung надає 10-річну гарантію на матеріал, але у всьому світі існує величезна кількість інтер'єрів з Staron®, яким більше 20 років, і виглядають вони, як нові.

Екологічний Staron®

Високі екологічні стандарти витримуються компанією Samsung починаючи з використовуваної сировини, процесу виробництва і, закінчуючи, переробкою відходів. Staron® не виділяє жодних запахів, не говорячи вже про радіаційний фон, оскільки виготовляється виключно з натуральних складових.

Порівняння штучного каменю Samsung Staron® з іншими матеріалами

Матеріал

Твердий

Непористий

Безшовний

Термо-пластичність

Кольорова гама

Ремонто-придатність

Гарантія
10 років

Ламінат

так

так

ні

ні

так

ні

ні

Граніт

так

ні

ні

ні

так/ні

ні

так/ні

Мармур

так

 

ні

 

ні

 

ні

 

так/ні

ні

 

так/ні

Staron®,
Tempest

так

 

так

 

так

 

так

 

так

 

так

 

так

 

Нержавіюча
сталь

так/ні

так

 

ні

 

ні

 

ні

 

ні

 

так/ніт

Кераміка,
плітка

так

 

так

 

ні

 

ні

 

да/ні

так

 

так/ні

Матеріал

Твердий

Непористий

Безшовний

Термопластичність

Кольорова гама

Ремонтопридатність

Гарантія
10 років

Ламінат

так

так

ні

ні

так

ні

ні

Граніт

так

ні

ні

ні

так/ні

ні

так/ні

Мармур

так

ні

ні

ні

так/ні

ні

так/ні

Staron®,
Tempest

так

так

так

так

так

так

так

Нержавіюча
сталь

так/ні

так

ні

ні

ні

ні

так/ніт

Кераміка,
плітка

так

так

ні

ні

да/ні

так

так/ні

 
Templates by pvstudio.if.ua