Головна Меблі Кухні Як правильно вибрати кухню
Як правильно вибрати кухню PDF Друк

Складно уявити сучасне життя без зручної й комфортної кухні. На ній ми проводимо чимало часу, задовольняючи не тільки фізіологічні потреби, але й духовні. Цьому сприяють і вбудована техніка, і численні стійки з поличками, що вертяться (самий модний «писк» останніх років), і ригелі (підвісні трубки, що йдуть по всім периметру кухні, на які можна повісити все, що завгодно — від шаф до баночок зі спеціями), і меблі на коліщатах. У гарному кухонному гарнітурі використовується кожний сантиметр простору: наприклад, між кутовою шафою й  духовкою може розміститися вузька висувна шафка для ополоників і склянок.


І обов'язково в самих «робочих» місцях буде вбудовано підсвічування — над раковиною, над плитою, над стільницею… Однак необхідно пам'ятати, що вмонтувати в кухонний гарнітур окремо куплену техніку практично неможливо. Тому дуже зручно купувати кухню й усі аксесуари для неї в одному салоні, де вам підберуть не тільки сам гарнітур, але й посуд, який ви в нього поставите, і люстру, і де завжди можна буде докупити пару шаф, якщо ви поміняєте квартиру (що не завжди забезпечують продавці імпортних меблів).

Для ідеального задоволення своїх бажань, необхідно визначитися, що ж стоїть на першому місці й що варто врахувати при виборі кухонного гарнітура. Відповівши на наступні питання, можна створити образ майбутньої кухні

Отже:

1. Скільки людей користуються кухнею? чи Знадобиться Вам більше місця, якщо дві або три людини одночасно готують, прибирають, якщо діти граються на кухні?
2. Як часто, коли й скільки людей їдять на кухні? (Ви тільки снідаєте, злегка перекушуєте або щодня готуєте їжу?). Що для цього необхідно? (Обідній стіл, складаний столик, стійка зі стільцями. Вікно в їдальню).
3. Які події відбуваються на Вашій кухні? (Прийняття їжі. Прання. Відпочинок, перегляд ТБ, слухання музики, читання, кулінарні захоплення. Домашня робота. Бесіди.) 4. У якій колірній гамі повинна бути Ваша кухня? Вибір колірної гами залежить від освітлення кухні й  особистих переваг. Деяких людей заспокоюють холодні кольори, іншим подобаються теплі або яскраві, наприклад, червоний.
5. Використання простору.
чи Влаштовує Вас розмір кухні? Як можна її збільшити?
чи можна пересунути стіну між кухнею й жилою кімнатою?
чи можна обладнати кухню в кімнаті більших розмірів?

6. Яка площа робочої поверхні Вам потрібна і якого типу? Урахуйте висоту робочої поверхні. Вона залежить від розмірів побутової техніки.
7. Яку побутову техніку Ви використовуєте або плануєте використовувати?
Вам необхідна інформація про габаритні розміри побутових пристроїв.
Чи можна їх вбудовувати в кухонні меблі?
Чи є потреба в додатковому освітленні на кухні?

8. Яку кількість продуктів Ви традиційно зберігаєте на кухні? Скільки шаф для зберігання сипучих продуктів, овочів, консервів необхідно передбачити?  Продумайте, як організувати Ваше робоче місце: у якій послідовності Вам зручніше розташувати мийку, обробний стіл, плиту, холодильник.
9. Чи потрібно  передбачити місце для годування свійської тварини?
10. Обов'язково створіть схему Вашого приміщення для кухні із вказівкою точних розмірів і обліком віконних і дверних прорізів, нестандартних кутів і  виступів. Урахуйте розміщення вентиляційних каналів, електророзеток, підводку водопроводу й каналізаційного стоку.
Сподіваємося, що наші ради допоможуть уникнути помилок і зроблений Вами вибір буде радувати Вас і Ваших близьких багато років.

 
Templates by pvstudio.if.ua